Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
106 postów 33 komentarze

baltowcom

baltowcom - piszę o tym co widzę

Tusk odrzucił pomoc USA i NATO! Pełny raport ws. Smoleńska!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zaraz po 10 kwietnia rząd USA wyraził gotowość udzielenia Polsce wszelkiej pomocy technicznej w trakcie śledztwa. Ben Rhodes z Rady Bezpieczeństwa USA oświadczył jednak, że strona polska nie zwróciła się o taką pomoc...

  Tylko u nas: Sensacyjny raport ws. Smoleńska - niezalezna.pl

 

Sensacyjny raport ws. Smoleńska

Na łamach portalu Niezależna.pl publikujemy pełny raport dr. inż. Grzegorza Szuladzińskiego, eksperta parlamentarnego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej pod kierownictwem Antoniego Macierewicza. Według naukowca jej przyczyną były wybuchy w czasie podejścia do lądowania, które zapoczątkowały destrukcję samolotu w powietrzu. Raport ma być przekazany do prokuratury.

Treść raportu podważa oficjalne przyczyny katastrofy. Szuladziński stwierdza w nim, że duża liczba odłamków samolotu i ich rozmieszczenie na znacznej przestrzeni wskazują, iż to nie mechaniczne uderzenie, a wybuchy były przyczyną zniszczenia tupolewa. Potwierdzają tę tezę m.in. zdjęcia z miejsca katastrofy.

DO POBRANIA - TUTAJ:

http://niezalezna.pl/28447-tylko-u-nas-sensacyjny-raport-ws-smolenska

 

Bez śledztwa USA i NATO ws. Smoleńska

 

Rząd odrzucił pomoc USA ws. katastrofy TU-154

Przedstawiciel amerykańskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego oświadczył, że po katastrofie smoleńskiej rząd USA zadeklarował swoją pomoc w śledztwie, jednak do dziś strona polska w ogóle o nią nie wystąpiła.

Zaraz po 10 kwietnia rząd USA wyraził gotowość udzielenia Polsce wszelkiej pomocy technicznej w trakcie śledztwa. Ben Rhodes z Rady Bezpieczeństwa USA oświadczył jednak, że strona polska nie zwróciła się o taką pomoc, choć propozycja udzielenia wsparcia jest cały czas aktualna.

W związku z powyższym, Ben Rhodes pytany przez polonijnych dziennikarzy z USA o dowody wskazujące na to, że w TU-154M doszło do dwóch wybuchów odparł jedynie, że jest to sprawa polskiego rządu.

- To jest sprawa, którą pozostawiamy Polakom i polskiemu rządowi.  Ani Stany Zjednoczone ani NATO nie prowadziły i nie maja planów prowadzenia osobnego dochodzenia - odpowiedział zastępca doradcy prezydenta Baracka Obamy do spraw bezpieczeństwa narodowego Ben Rhodes.

http://niezalezna.pl/28455-rzad-odrzucil-pomoc-usa-ws-katastrofy-tu-154

 

HOME - baltowcom -www.baltow.com       www.baltow.cba.pl

 

 

KOMENTARZE

 • niewielu wie
  że po informacji o katastrofie reszta generalicji i nieżąd zostali wywiezieni do schronu przeciw atomowego pod warszawą.

  Informacja pewna bo od osoby która ich wywoziła.
 • Kto jest za to wszystko odpowiedzialny?
  Oczywiście, że cały zamach został zaplanowany przez naszego Doncia z Putinem i NATO do spółki. Stąd USA i NATO nie chcą się włączyć do sledztwa. A przecież zginęli tam jedni z najwyższych dowódców NATO i ich zasranym obowiązkiem jest wszcząć śledztwo, bez względu na to jakie jest stanowisko Rosji czy POlski. To tylko potwierdza te przypuszczenia.
 • @LosHelios 14:07:07
  to chyba ta osoba która ich wywoziła to zrobiła z 1000 kursów, co?
 • "Ben Rhodes z Rady Bezpieczeństwa USA"
  Na stronie Białego Domu nie można znaleźć tej wypowiedzi.
  Może autor notki jednak znajdzie bo, że niezależna napisała....
  ..to niekoniecznie ..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31