Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
106 postów 33 komentarze

baltowcom

baltowcom - piszę o tym co widzę

Jak to Hanka z Muchą oddały się Rosjanom.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mucha wyrwała się ze swoim pomysłem przekwaterowania Rosjan,a następnie polska ambasada w Moskwie wydała oświadczenie o symbolach ZSRR nie będąc nawet o to przez rosyjskich kibiców pytana.Teraz Hanka wykonała szpagat ..

  Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, fot. Wprost 

 

Gronkiewicz-Waltz: demonstracja Rosjan? Nie ma ani zgody, ani braku zgody

http://www.wprost.pl/ar/327550/Gronkiewicz-Waltz-demonstracja-Rosjan-Nie-ma-ani-zgody-ani-braku-zgody/

 

Nie nazywałbym tego naiwnością,lecz świadomym tworzeniem konfliktów,bo kolejność zdarzeń jest taka,że najpierw Mucha wyrwała się ze swoim pomysłem przekwaterowania Rosjan,a następnie polska ambasada w Moskwie wydała oświadczenie o symbolach ZSRR nie będąc nawet o to przez rosyjskich kibiców pytana.Teraz Hanka wykonała szpagat zapominając o tym,że Solidarnych2010 "rozpraszano",bo było ich 15 osób i na tyle zezwala ustawa.Ilu Rosjanom będzie wolno maszerować w jednej grupie?! Z incydentu z Ewą Stankiewicz należy domniemywać,że władze Warszawy będą konsekwentne i na równi z Solidarnymi potraktują Rosjan i także będą ich grupki 15 osobowe! Należałoby w tym miejscu wrócić pamięcią do Marszu Niepodległości,kiedy to najpierw Hanka wyznaczyła Naszym trasę,a później na tej drodze posadziła Antifę z niemieckimi pałkami!!!

http://baltowcom.nowyekran.net/post/58751,cytaty-z-po-prawnej-partii-milosci

 

Spotkałem w TV przez chwilę dwie gwiazdy polskiej piłki. 
Boniek w programie pani z anteną satelitarną na głowie,mówił o tym,aby nie mieszać piłki z polityką,a skończywszy to zdanie sam zaczął nawijać o szczególnym podejściu do meczy z ZSRR? paranoja.
Drugi,co przegina w ostrych wypowiedziach-Tomaszewski,ale słusznie podkreśla,że po Górskim brakło ciągu szkoleniowego i bez względu,kto jest trenerem powinna istnieć jakaś konsekwencja w szkoleniu,co dałaby szansę na drużynę.
Podobnie mówiłem przy wyborach we Francji,że bez względu,który wygra i tak będzie służył,nie komu innemu,ale Francuzom.
U nas tego myślenia o państwie,jako o drużynie właśnie brakuje!

Mamy ludzi i stronnictwa obcych zaborców niczym nie różniące się od tych przedrozbiorowych z XVIIIw.,no może z taką różnicą,że zdrajcy nie muszą chować się po krzakach,aby odbierać sakiewki pełne srebrników,bo dziś wystarczy komp,internet i bezpieczne w banku konto.  


Co do wyniku na dziś... to typuje 3:1 dla Rosjan.Nie jestem specjalistom,bo od obejrzenia "Piłkarskiego pokera" do komercyjnego sportu mam ogromny dystans.Wynik,nie to,abym kibicował sąsiadom,ale z tego co zauważyłem,tak oni,jak Ukraińcy mają coś,czego naszym brakuje.Co to takiego?!
Ambicję!

 

DEMONSTRACJA SOLIDARNYCH PRZEZ STADIONEM NARODOWYM BYŁA LEGALNA. WADOMOŚCI24.PL KŁAMIĄ I PROWOKUJĄ

http://solidarni2010.pl/n,3441,8,demonstracja-solidarnych-przez-stadionem-narodowym-byla-legalna-wadomosci24pl-klamia-i-prowokuja.html

 

12 czerwca - Pikieta Solidarnych 2010 - Rosja- Warszawa - wspólna sprawa

http://solidarni2010.pl/n,3450,8,12-czerwca-pikieta-solidarnych-2010-rosja-warszawa-wspolna-sprawa.html

KOMENTARZE

 • KTO ODERWIE BUFETOWĄ PO WYKONANIU SZPAGATU ?:))))))
  baltowcom:
  "..Mucha wyrwała się ze swoim pomysłem przekwaterowania Rosjan,a następnie polska ambasada w Moskwie wydała oświadczenie o symbolach ZSRR nie będąc nawet o to przez rosyjskich kibiców pytana.Teraz Hanka wykonała szpagat .."
  =================================================

  "Teraz Hanka wykonała szpagat" - :)))) przypomina to kawał o

  starej, komsomolskiej, zasłużonej, ruskiej baletnicy, która

  przed putinem wykonała szpagat i nie można jej było oderwać

  od parkietu :))))))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31